Bol.com Marketplace specialist

  • Fulltime, Hybride
  • €3.200 - €3.800

Over ons bedrijf
Ben jij de e-commerce specialist die ons Bol.com kanaal naar een hoger niveau tilt? Dan zoeken we jou! Met de focus op telefoon- en tablet accessoires realiseren wij momenteel via onder andere Bol.com al meer dan 1 miljoen bestellingen per jaar en we willen meer. Met onze eigen merken die we (vrijwel) allemaal vanuit ons eigen magazijn de volgende dag leveren aan onze klanten in Nederland, Belgie en Duitsland. Innovatie en ambitie staan centraal bij ons, maar plezier is minstens net zo belangrijk. We groeien hard, heel hard!

We werken vanuit Nieuw-Vennep met een gezellig team van 35 leuke jonge collega's samen. Wij zorgen 2x per week voor lunch en er wordt regelmatig op vrijdagmiddag Mario Kart gespeeld en een borreltje gedronken. Daarnaast zijn we ook dit jaar weer van plan om met onder andere het E-commerce team een workation in het buitenland te doen.

Nu staan we op het punt om door te groeien naar het veelvoudige van het aantal bestellingen door uitbreiding in assortiment, kanalen en landen. Om dit te kunnen moeten wij veranderen. Niet alleen onze werkzaamheden, processen en systemen (want geloof ons hier is nog een hoop in te verbeteren), maar ook in de interne kennis die we hebben binnen ons team. Daarom zijn wij op zoek naar een ervaren Bol.com Marketplace specialist. Wil jij werken bij één van de grootste partners van bol.com en onderdeel worden van een gedreven en ambitieus team? Dan komen we graag met jou in contact!

Wat ga jij doen?
Je vindt het waanzinnig om het algoritme van Bol proberen te ontcijferen. Als Marketplace Specialist Bol.com ben je volledig verantwoordelijk voor het succes van ons Bol.com kanaal. Met een omzet van €9,5 miljoen per jaar ligt er een enorme kans om dit nog verder uit te bouwen. Jij ontwikkelt en implementeert een winnende sponsored products strategie, optimaliseert de listings en zorgt ervoor dat onze producten altijd zichtbaar en concurrerend zijn.

Je belangrijkste verantwoordelijkheden samengevat:
✅ Beheren en optimaliseren van 70K+ listings;
✅ De allerbeste advertising strategie bepalen, in te richten en te blijven optimaliseren middels onze geavanceerde tools;
✅ Creatieve ideeën bedenken voor extra zichtbaarheid van onze producten;
✅ Samenwerken met e-commerce team om strategieën te optimaliseren;
✅ Monitoren en optimaliseren van de service-, prijs- en content-as;
✅ A/B-testen van listings en advertenties samen met de data analist;
✅ Bewaken en managen van de belangrijkste KPI’s;
✅ Forecasts maken, beslissingen nemen en groeistrategie bepalen;
✅ Rapporteren aan de e-commerce manager – geen enge gast 😉;
✅ En uiteraard nog veel meer.

Hoe ziet het team eruit?
Je bent onderdeel van ons e-commerce team maar je bent als enige verantwoordelijk voor het verkoopkanaal Bol.com. In het e-commerce team zit ook een Amazon specialist, CRO specialist, een accountmanager en een website specialist. Tot slot zijn er twee collega’s voor het assortiment en de content. Zij worden aangestuurd door de e-commerce manager. Onze organisatie bestaat verder uit diverse teams zoals inkoop, Data & IT en uiteraard logistiek. Samen bouwen jullie aan het succes van de categorie over verschillende verkoopkanalen.


  • Wat verwachten we van jou?

    Ervaring met marketplaces en sponsored products;

    Afgeronde hbo of wo studie in de richting van Commerciële Economie, Retail en ondernemerschap, E-commerce of soortgelijk;

    Interesse in marketplaces en/of e-commerce;
    Analytisch & commercieel een baas;

    Georganiseerd en in staat om snel te schakelen tussen diverse projecten;

    Nieuwsgierig en altijd op zoek naar optimalisaties;

    Analyses maken en deze overzichtelijk kunnen delen met het team;

    Communicatief sterk en een teamspeler;

    Eigenaarschap nemen voor jou vanzelfsprekend.

  • Wat krijg jij van ons?

    • Een bruto maandsalaris tussen de €3.200 - €3.800 per maand op basis van 40 uur (afhankelijk van jouw ervaring en kennis) 💰;
    • Reiskostenvergoeding van €0,23 per km per dag;
    • 25 vakantiedagen per jaar op basis van 40 uur & 8% vakantiegeld 🏖️;
      Een uitstekende pensioenregeling;
    • 2x per week lunch geregeld door het bedrijf 🥗;
    • Korting op ons gehele assortiment voor jou en je familie;
    • Mogelijkheid tot werken in het buitenland (mits je bent ingewerkt) 🌍;
    • Werken met leuke spontane en ambitieuze collega’s;
    • Opleiding-/doorontwikkelingsmogelijkheden 📚;
    • Gezamenlijke sportactiviteiten of etentjes georganiseerd door het e-commerce team.
NaN van -Infinity

Klinkt dit als een mooie uitdaging en zie jij jezelf bij ons werken? Stuur je sollicitatie (een korte motivatie – Simpele zin + cv) uiterlijk 31 april 2025 naar kevin@betaalbarehoesjes.nl. Je mailt komt dan direct terecht bij Kevin Vink, de E-commerce manager.